Hakkımızda
UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Ferforje Vıp Ürün

    Ferforje Vıp Ürün

    233 TL

    İncele

Hakkımızda

1988 yılında Yakup ÖZKILIÇ kurucusu olduğu Marmara Gruba bağlı Çiçek Tacı , Ankara ili ve ilçelerine online satışı ve çiçekçilik hizmetleri sağlamaktadır.

2003 - 2011 yılları arasında Marmara Tarımı kurarak , çiçek üretimi ve Türkiye genelinde bulunan çiçekçilere yerli ve ithal toptan kesme çiçek satışı ve Türkiye geneli toptan ve perakende kuru çiçekte boyama ve beyazlatma tesisi kurarak, 8 yıl boyunca 150'ye yakın işçiye istihdam sağlamış olup Ülke ekonomisine katkı sağladık. Bu tarihler arasında çiçekçilik sektörünün tüm etkinliklerine katılarak çok sayıda plaket ve başarı belgeleri aldık.

2005 - 2009 yılları arasında Merkezi Zürih'te bulunan uluslararası çiçek siparişlerini yöneten Interflora Çiçekçiler Derneğinin 2 dönem Türkiye yöneticiliğini yaptım.

2007 - 2015 yılları arasında çiçekçilik sektörüne, sektör temsilcisi olarak Ankara Ticaret Odasında meclis üyesi olarak görev aldım.
Komitemiz ile birlikte 2014 ve 2015 yılları arasında 2 adet Guinness rekoru kırarak uluslararası başarı kazandık. Halen Ankara Ticaret Odası , meclis divan üyesi olarak görevime devam etmekteyim.

Ayrıca Çankayada bulunan bir merkezimiz ve Ankara'nın en etkin alışveriş merkezleri Ankamall Avm Yenimahalle ve Optimum Avm Eryaman'da bulunan "Çiçek Tacı" işletmelerimiz ile siz değerli çiçek severlerin hizmetindeyiz.

Ankara çiçek siparişi için sitemizde bulunan ve aşağıda belirtilen kategoriler üzerinden çiçek siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Belirtmiş olduğunuz gün ve saatte çiçeğiniz adresinize güvenle teslim edilecektir.

Çiçek Tacı Ailesi olarak Cicektaci.com ve Cicektaci.com.tr'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 Ankara Çiçek Tacı

Ankara Çiçek Siparişi kategorileri;

 

Doğum Günü Çiçekleri

Yeni İş Çiçekleri

Güller

Sevgiliye Çiçek

Orkide

Yıl Dönümü Çiçekleri

Harf Kutu Gül

Geçmiş Olsun Çiçekleri

Özür Dilerim Çiçekleri

Çelenk

Nikah - Düğün - Açılış Çiçekleri

Yeni Bebek Çiçekleri

Teraryum

Kişiye Özel Çiçekler

Ayıcık Buketi

Sepetli Çiçekler

Ferforjeler

Saksı ÇiçekleriAnkara Çiçek Siparişi için Hızlı ve Güvenli Teslimat