Armada Çiçekçi : Çiçek Tacı 444 74 61
UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Sevginin Anlatımı - Saksılı Papatyalar

    Sevginin Anlatımı - Saksılı Papatyalar

    115 TL

    İncele

Armada Çiçekçi

Armada Çiçekçi

Cicektaci.com olarak ankara'nın en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi olan armada alışveriş merkezinde armada çiçekçi olarak siz değerli çiçek severlerin , çiçek siparişi taleplerine hızlıca yanıt vermekteyiz.

Armada alışveriş merkezinde gerçekleşecek olan nikah, düğün, kına, açılış, kutlama ve diğer tüm etkinliklerinize hızlıca çiçek siparişlerinizi teslim etmekteyiz.

Çiçek Tacı olarak eryaman ve yenimahalle de bulunan dağıtım noktalarımızdan çiçek siparişlerinizi etkinlik noktalarınıza ulaştırmaktayız.
Dağıtım noktalarımızın bulunduğu merkezi konum neticesinde Ankara'nın tüm ilçelerine çiçek siparişlerinizi hızlı ve güvenle tam zamanında teslim edebiliyoruz.

Armada çiçek siparişi için Çiçek Tacı'nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Çiçek Tacı
Ankara'nın çiçekçisi, Ankara'nın markası.
444 74 61

ARMADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Ankara'nın güzel ilçelerinden 100.yıl mahallesinde bulunan Armada Alışveriş Merkezi 2002 yılında kurulmuş olunup, 2012 yılı içerisinde gerçekleştirilen revizyon sayesinde ikinci bir blok daha yapılarak ve blokların asma köprü ile bağlanarak 2 blok halinde hizmet vermektedir.

Armada Alışveriş Merkezi

Armada, 28 Eylül 2002 tarihinde açıldığından bu yana ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Armada bu 10 yıllık süreçte etrafında çoğalan kurum ve kuruluşların ve her geçen gün artan ziyaretçilerin beklentilerini karşılayabilmek için 19 Ekim 2013 tarihinde büyüme projesini hayata geçirerek yüzünü yenilemiştir.
30.000 m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde toplam alanı 125.000 m2 olarak inşa edilen Armada, 2200 araçlık otopark kapasitesine sahiptir. Yenilenen Armada, iki yapıyı köprü ile birbirine bağlayarak, hem mimari açıdan farklılık hem de kullanım açısından ziyaretçileri için yeni bir deneyim sağlıyor. Sayıları 250’yi bulan ve aralarında dünyaca ünlü markalar bulunan mağazaları ile Armada, alışveriş keyfinin yanında ziyaretçileri için her türlü ihtiyaca cevap verecek özel bir yaşam alanı sunmaktadır.
Armada, Hayat Sokağı ve her iki tarafında bulunan gurme restoranları, kafeleri ile çok özel seçenekler sunarken; sinema, çocuk oyun merkezi, fitness ve spor salonu ile Ankara’nın en önemli merkezi olmayı hedeflemektedir.

Navigasyon adresi;

Beştepe Mahallesi, 06520 Yenimahalle/Ankara
Armada Alışveriş Merkezi, Adres

Armada alışveriş merkezine nasıl gidilir.

Armada ÇiçekçiAnkara Çiçek Siparişi için Hızlı ve Güvenli Teslimat