Atlantis avm çiçek siparişi : Çiçek Tacı 444 74 61
UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Özür Dilerim - Vazolu 7 Adet Beyaz Gül

    Özür Dilerim - Vazolu 7 Adet Beyaz Gül

    125 TL

    İncele

Atlantis Avm Çiçekçi

ATLANTİS ÇİÇEKÇİ

Cicektaci.com olarak sizlere atlantis alışveriş merkezinde hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Atlantis avm veya batıkentte gerçekeleşek olan düğün, dernek, açılış, doğum günü, yeni doğan bebek için oluturacağınız çiçek siparişinizi aynı gün adrese , belirttiğiniz saatte güvenle teslim ediyoruz. Atlantis avm çiçekçisi (Cicektaci.com) olarak bizim ile aşağıda belirtilen çiçek iletişim merkezi üzerinden irtibat sağlayabilir ve ya internet sitemiz üzerinden çiçek siparişi oluşturabilirsiniz.

Çiçek siparişi için Cicektaci.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

444 74 61
Cicektaci.com

ATLANTiS AVM

Atlantis Avm , Gordion grup tarafından 125 milyon euro değerindeki yatırımı ile Ankara'nın Batıkent mahallesinde kurulmuştur.

Batıkentlilerin, batıkent çiçekçi'den , bahçe malzemelerine, restauranta, tekstile ve diğer bir çok ihtiyaçlarını karşıyabilecekleri bir alışveriş merkezi ATLANTİS avm...

Zengin alışveriş imkanlarının yanı sıra , eşsiz eğlence alternatiflerinide bulunduran Atlantis AVM ulaşım için Türkiye'nin ilk monoray sisteminide bünyesine dahil etmiş bulunuyor. Atlantis AVM içerisinden geçen metro hattı sayesinde ziyaretçilerine kolay ve eğlenceli bir ulaşım imkanı sunuyor.

5500 m2’lik, Ankara'nın en büyük ve en geniş konseptine sahip çocuk ve genç eğlence merkezi Joyland’e, 10 salonlu Cinebonus sinemalarına, 4000 m2’lik bölgenin tek yaşam ve spor merkezi Atlantis Sports Center’a da ev sahipliği yapan merkezde ayrıca kapalı yüzme havuzu da  bulunuyor.

ANKARA BATIKENT’İN EN BÜYÜK AVM’Sİ!

Ankara Batıkent bölgesinin en büyük AVM’si olan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde; Burger King, Mado, Özsüt, Sultan Ahmet Köftecisi, Pizza Pizza ve İshak Bey İskender gibi farklı damak tatlarına hitap eden 20 farklı cafe-restoran bulunuyor. Atlantis’de 700'ü kapalı ve 1100’ü açık olmak üzere toplam 1800 araçlık otopark olanağı da mevcut.

Türkiye’nin en doğal ve eğlenceli alışveriş merzezi Atlantis, 15.000 m2’lik botanik park ve eşsiz gösterileriyle ilgi çekecek 5000 m2’lik su gösteri havuzlarını da ziyaretçilerinin kullanımına sunuyor. Eğlenirken dinleneceğiniz, dinlenirken alışveriş yapabileceğiniz sanatsal unsurlarla bezenmiş alışveriş merkezi, radyo istasyonu Atlantis FM ile de sanatı hayatın içine yerleştirmiş durumda.

ATLANTİS AVM NASIL GİDİLİR?

Atlantis avm özel araç ile ankara çevre yolun üzerinden ortalama 15 dakika sürmektedir.

Kızılaydan metro ile gidilir.

Devlet mahallesinden 541-3 otobüsü geçer.

Gordion Avm güzergahından 517, 508-4, 297-3 otobüsleri gider.

Kızılaydan 297-3 otobüsü atlantis avm'ye gider.

Atlantis çiçekçiAnkara Çiçek Siparişi için Hızlı ve Güvenli Teslimat