Eryaman Çiçekçi : Çiçek Tacı 444 74 61
UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Unutulmaz - Kalp Vazolu 11 Kırmızı Gül Ve Papatyalar

    Unutulmaz - Kalp Vazolu 11 Kırmızı Gül Ve Papatyalar

    145 TL

    İncele

Eryaman Çiçekçi

Eryaman çiçekçi ve çiçekçilik hizmetleri 30 yılı aşan çiçek tasarımı faaliyetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Ankara’nın ilçesi Eryaman’da kurulduğu günden itibaren çiçekçilik hizmetleri konusunda uzman kadrosu ile birlikte çiçek tasarımı gerçekleştiren şirketimiz;

 

Lilyumlar, Güller, Kutu Güller, Kır Çiçekleri, Arajmanlar, Çelenkler, Papatya tasarımları ile evlilik, düğün, nikah, evlilik yıl dönümü, doğum günü ve yeni doğan bebeklere çiçek siparişlerinde Eryaman da çiçek siparişlerinizi en hızlı ve güvenilir şekilde sizin veya sevdiklerinizin adresine ulaştırmaktadır.

Eryaman çiçek siparişleriniz sonrasında;

Taze çiçek, hızlı ve güvenli gönderi, özel arajman ve özel kutu gül tasarım seçenekleri oluşturabilir, isteğinize bağlı olarak çiçeğinizi dizayn ettirebilirsiniz.

Eryaman Çiçekçi olarak , çiçek sektöründe Eryaman da orta ölçekli bir işletmesine rağmen, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Eryaman çiçekçilik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Çiçek tasarım süreçlerinde şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite hizmet, tazelik, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Çiçek tasarımında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Eryaman Çiçekçi, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Yakup ÖZKILIÇ
Eryaman Çiçekçi


Etiler Mahallesi, Etiler Mahallesi, Eryaman Ayaş Yolu No:93, 06790 Etimesgut/Ankara, 06793 Çiçek Tacı/Etimesgut/Ankara

Tel: 444 74 61

http://www.cicektaci.com


Eryaman çiçek tacı olarak hangi çiçek kategorileri için çiçek siparişlerinizi ulaştırıyoruz?

1- Eryaman anneler günü için çiçek siparişinizi aynı gün hızlı şekilde teslim ediyoruz.
2- Eryaman sevgililer günü için çiçek siparişinizi aynı gün hızlı şekilde teslim ediyoruz.
3- Eryaman da gerçekleşecek nikah, düğün, açılışlar için çiçek siparişleriniz aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
4- Eryaman da gerçekleşecek olan tanıdıklarınızın doğum günleri için çiçek siparişleriniz aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
5- Eryaman da tanıdıklarınızın yeni işe başlamalarını tebrik etmek için göndereceğiniz çiçek siparişlerinizi aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
6- Eryaman da tanıdıklarınıza kendinizi hatırlatmak için göndereceğiniz içimden geldi geldi çiçeklerini aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
7- Eryaman da evinizde , bahçenizde , ofisinizde kullanılmak üzere tasarladığımız saksı çiçeklerini aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.


Eryaman çiçek siparişiniz için ödeme alımını nasıl gerçekleştiriyoruz?

1- Eryaman çiçek siparişleriniz için havale veya eft yöntemi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
2- Eryaman çiçek siparişleriniz için tercih etmiş olduğunuz çiçek siparişinizi oluşturarak kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Eryaman çiçek siparişlerinizi nasıl takip edebilirsiniz?

1- Eryaman için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişlerinizi cicektaci.com sitesine giriş yapmanız ardından üst kısımda bulunan sipariş takip formuna sipariş takip
numaranızı yazarak Eryaman teslimatı için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişine ilişkin sipariş kodu ile sipariş durumunuzu anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

2- Eryaman için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparşinizin durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerimize ait telefon numarası 444 74 61 üzerinden bilgi edinebilirsiniz.
Eryaman çiçek siparişi için Eryaman çiçekçinin internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Eryaman Çiçekçi ile sevdiklerinizin yüzünde küçük bir tebessüm oluşturmak istiyorsanız, Eryman'ın neresinde olursanız olun taze ve güzel çiçekleri sizin vermiş olduğun Eryaman'daki adreslerine ulaştırıyoruz. Eryaman çiçekçi sayesinde artık nasıl çiçek gönderebilirim diye düşünmeyeceksiniz. En iyi ustalarımızın birinci sınıf çiçeklerle hazırladığı birbirinden güzel aranjmanları sizler için  internetten Eryaman dört bir tarafına ulaştırıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki sevdiklerinizin yüzündeki gülümsemeyi ilk biz göreceğiz ama birbirinden güzel cümleleri asıl sahibi olan siziler duyacaksınız. Dilediğiniz gün ve saat Eryaman Çiçek Siparişi verin ve biz en taze ve en güzel şekilde sevdiklerinize ulaştıralım. Eryaman’ın en büyük online çiçek sitesi olan Cicektaci.com ile sevdiklerinize 7/24 çiçek teslimatı gerçekleştirelim. 

Eryaman Çiçek Siparişi ile çiçek göndermek istiyorsanız Eryaman için hazırlanmış seçenekleden çiçek siparişi verebilirsiniz!
Online Çiçek Siparişi Oluşturmak İçin;
Cicektaci.com
444 74 61
Optimum Avm Eryaman


Ankara Çiçek Siparişi için Hızlı ve Güvenli Teslimat