Ankuva alışveriş merkezi çiçekçi
UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Aşk Kokusu - 11 Adet Kırmızı Gül

    Aşk Kokusu - 11 Adet Kırmızı Gül

    150 TL

    İncele

Ankuva alışveriş merkezi çiçekçi

Bilkent Çiçek Siparişi;
Cicektaci.com olarak Ankara'nın yerel çiçekçilik işletmemiz dahilinde bilkent çiçek siparişi için taleplerinizi aynı gün adrese teslim etmekteyiz.
Ankuva Çiçekçi;
Cicektaci.com olarak aynı zaman bilkent center içerisinde yer alan ANKUVA ALIŞVERİŞ MERKEZİ dahilinde çiçek siparişi için oluşan taleplerinizi aynı gün adrese teslim etmekteyiz.
Bilkent nerededir?
Ankara'nın güzide semtlerinden bilkent, 20 ekim 1984 yılında konut yerleşimine açılmış olunup bölge dahilinde 20,23 km2 alan teşkil etmektedir. Bilkent içerisinde toplu konutlar, özel üniversite, spor alanları, yeşil alanlar ve alışveriş merkezleri ile sosyal yaşam alanları mevcuttur.
Bilkent, Ankara - Eskişehiryolu üzerinde bulunmaktadır. Dumlupınar bulvarı üzerinden Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınlarından bilkent bulvarına giriş yapılarak Bilkent'e ulaşıbilmektedir.
bilkent çiçekçi
Bilkent Ankuva Alış Merkezine Nasıl Gidilir?
Bilkent içerisinde bulunan Ankuva Alışveriş Merkezine gidiş ankara - eskişehir yolu üzerinde dumlupınar bulvarından , bilkent bulvarına giriş yaparak yolun devamında 2 km sonra sağ tarafta kalacak şekilde bilkent ankuva alışveriş merkezi görünecektir. Bilkent ankuva alışveriş merkezi, Real süper marketlerinin hemen yanındadır. Ankuva alışveriş merkezi içerisinde Türkiye'nin önde gelen cafeleri, restaurantları, pizza salonları, beyaz eşya ve elektronik dükkanları, kozmetik mağazaları, tekstil parekende satış mağazaları , tekel bayii ve ankara çiçekçi mevcuttur.


Ankara Çiçek Siparişi için Hızlı ve Güvenli Teslimat