Ankara Eryaman 3. Etap Çiçekçi
UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Kumkuat - Saksı Çiçekleri

    Kumkuat - Saksı Çiçekleri

    450 TL

    İncele

Eryaman 3. Etap Çiçekçi

Eryaman 3. Etap Çiçek Siparişi


Eryaman 3. Etap çiçekçi olarak hangi çiçek kategorileri için çiçek siparişlerinizi ulaştırıyoruz?

1- Eryaman 3. etap anneler günü için çiçek siparişinizi aynı gün hızlı şekilde teslim ediyoruz.
2- Eryaman 3. etap sevgililer günü için çiçek siparişinizi aynı gün hızlı şekilde teslim ediyoruz.
3- Eryaman 3. etap da gerçekleşecek nikah, düğün, açılışlar için çiçek siparişleriniz aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
4- Eryaman 3. etap da gerçekleşecek olan tanıdıklarınızın doğum günleri için çiçek siparişleriniz aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
5- Eryaman 3. etap da tanıdıklarınızın yeni işe başlamalarını tebrik etmek için göndereceğiniz çiçek siparişlerinizi aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
6- Eryaman 3. etap da tanıdıklarınıza kendinizi hatırlatmak için göndereceğiniz içimden geldi geldi çiçeklerini aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
7- Eryaman da 3.etap evinizde , bahçenizde , ofisinizde kullanılmak üzere tasarladığımız saksı çiçeklerini aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.


Çanakaya çiçek siparişiniz için ödeme alımını nasıl gerçekleştiriyoruz?

1- Eryaman 3.etap çiçek siparişleriniz için havale veya eft yöntemi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
2- Eryaman 3. etap çiçek siparişleriniz için tercih etmiş olduğunuz çiçek siparişinizi oluşturarak kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Eryaman 3. etap çiçek siparişlerinizi nasıl takip edebilirsiniz?

1- Eryaman 3. etap için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişlerinizi cicektaci.com sitesine giriş yapmanız ardından üst kısımda bulunan sipariş takip formuna sipariş takip
numaranızı yazarak Eryaman 3. etap teslimatı için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişine ilişkin sipariş kodu ile sipariş durumunuzu anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

2- Eryaman 3.etap için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparşinizin durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerimize ait telefon numarası 444 74 61 üzerinden bilgi edinebilirsiniz.Yazınızı bu alana girin...


Ankara Çiçek Siparişi için Hızlı ve Güvenli Teslimat