Etimesgut Çiçek Siparişi : Çiçek Tacı 444 74 61
UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

Etimesgut Çiçek Siparişi

Etimesgut Çiçek Siparişi


Etimesgut çiçek tacı olarak hangi çiçek kategorileri için çiçek siparişlerinizi ulaştırıyoruz?

1- Etimesgut anneler günü için çiçek siparişinizi aynı gün hızlı şekilde teslim ediyoruz.
2- Etimesgut sevgililer günü için çiçek siparişinizi aynı gün hızlı şekilde teslim ediyoruz.
3- Etimesgut da gerçekleşecek nikah, düğün, açılışlar için çiçek siparişleriniz aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
4- Etimesgut da gerçekleşecek olan tanıdıklarınızın doğum günleri için çiçek siparişleriniz aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
5- Etimesgut da tanıdıklarınızın yeni işe başlamalarını tebrik etmek için göndereceğiniz çiçek siparişlerinizi aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
6- Etimesgut da tanıdıklarınıza kendinizi hatırlatmak için göndereceğiniz içimden geldi geldi çiçeklerini aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
7- Etimesgut da evinizde , bahçenizde , ofisinizde kullanılmak üzere tasarladığımız saksı çiçeklerini aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.


Etimesgut çiçek siparişiniz için ödeme alımını nasıl gerçekleştiriyoruz?

1- Etimesgut çiçek siparişleriniz için havale veya eft yöntemi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
2- Etimesgut çiçek siparişleriniz için tercih etmiş olduğunuz çiçek siparişinizi oluşturarak kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Etimesgut çiçek siparişlerinizi nasıl takip edebilirsiniz?

1- Etimesgut için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişlerinizi cicektaci.com sitesine giriş yapmanız ardından üst kısımda bulunan sipariş takip formuna sipariş takip
numaranızı yazarak Yenimahalle teslimatı için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişine ilişkin sipariş kodu ile sipariş durumunuzu anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

2- Etimesgut için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparşinizin durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerimize ait telefon numarası 444 74 61 üzerinden bilgi edinebilirsiniz.


Ankara Çiçek Siparişi için Hızlı ve Güvenli Teslimat