ULUS ÇİÇEK SİPARİŞİ
UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Gonca Gülüm - Fanusta 12 Adet Kırmızı Gül

    Gonca Gülüm - Fanusta 12 Adet Kırmızı Gül

    175 TL

    İncele

ULUS ÇİÇEK SİPARİŞİ

Ulus Çiçek Siparişi


Ulus çiçek tacı olarak hangi çiçek kategorileri için çiçek siparişlerinizi ulaştırıyoruz?

1- Ulus anneler günü için çiçek siparişinizi aynı gün hızlı şekilde teslim ediyoruz.
2- Ulus sevgililer günü için çiçek siparişinizi aynı gün hızlı şekilde teslim ediyoruz.
3- Ulus da gerçekleşecek nikah, düğün, açılışlar için çiçek siparişleriniz aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
4- Ulus da gerçekleşecek olan tanıdıklarınızın doğum günleri için çiçek siparişleriniz aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
5- Ulus da tanıdıklarınızın yeni işe başlamalarını tebrik etmek için göndereceğiniz çiçek siparişlerinizi aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
6- Ulus da tanıdıklarınıza kendinizi hatırlatmak için göndereceğiniz içimden geldi geldi çiçeklerini aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.
7- Ulus da evinizde , bahçenizde , ofisinizde kullanılmak üzere tasarladığımız saksı çiçeklerini aynı gün, hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz.


Ulus çiçek siparişiniz için ödeme alımını nasıl gerçekleştiriyoruz?

1- Ulus çiçek siparişleriniz için havale veya eft yöntemi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
2- Ulus çiçek siparişleriniz için tercih etmiş olduğunuz çiçek siparişinizi oluşturarak kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.


Ulus çiçek siparişlerinizi nasıl takip edebilirsiniz?

1- Ulus için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişlerinizi cicektaci.com sitesine giriş yapmanız ardından üst kısımda bulunan sipariş takip formuna sipariş takip
numaranızı yazarak Eryaman teslimatı için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişine ilişkin sipariş kodu ile sipariş durumunuzu anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

2- Ulus için oluşturmuş olduğunuz çiçek siparşinizin durumunu öğrenmek için müşteri hizmetlerimize ait telefon numarası 444 74 61 üzerinden bilgi edinebilirsiniz.


Ankara Çiçek Siparişi için Hızlı ve Güvenli Teslimat